Great docs & support

صدور پروانه

منطقه 4 شهرداری کرمان صدور انواع پروانه جهت ساخت وساز را انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر

Forum Support

حقوق شهروندی

با عنايت به دیدگاههای رهبر کبير انقلاب و بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (قدس سرّه) ....

اطلاعات بیشتر

Easy to starts

سرعت در ارائه خدمات

در این منطقه کلیه فرآیندهای شهرداری با حداکثر شرعت و دقت با استفاده از سیستم های مکانیزه انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

ادامۀ تلاش‌های مدیریت شهری برای رفع کمبودهای محلۀ کم‌برخوردار «شهرک صنعتی»

 

شهردار کرمان در راستای رفع کمبودهای محلۀ «شهرک صنعتی»، از مجموعۀ 6000 مترمربعیِ کارخانۀ غیرفعال «تور و طناب» در این محلۀ کم‌برخوردار بازدید کرد.

سیدمهران عالم‌زاده در این بازدید که محمد جهانشاهی، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و علی عسکری، شهردار منطقه چهار کرمان نیز حضور داشتند، با اشاره به ضرورت ایجاد فضاهای فرهنگی و آموزشیِ عام‌المنفعه در این شهرک، خطاب به مالکان این مجموعه گفت: در صورتی که قصد داشته باشید بخشی از این مجموعه را به مکان‌های عام‌المنفعه ازجمله فرهنگ‌سرا تبدیل کنید، شهرداری کرمان نیز کمک خواهد کرد.

سیدمهران عالم‌زاده افزود: همچنین خیّرانی که قصد دارند در «شهرک صنعتی» مدرسه بسازند، می‌توانند بخشی از فضای این مجموعه را خریداری و برای راه‌اندازی مدرسه استفاده کنند.

شهردار منطقه چهار نیز درخصوص ساماندهی معابر محدودۀ اطراف این مجموعه گفت: در ادامۀ زیرسازی و آسفالت معابر «شهرک صنعتی»، زیرسازی و جدول‌گذاری معابر اطراف این مجموعه در دستور کار شهرداری کرمان قرار دارد.

علی عسکری در رابطه با سایر اقدامات در محدودۀ «شهرک صنعتی» گفت: تاکنون، علاوه بر زیرسازی و آسفالت معابر این شهرک، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، زمین ورزشی در این محدوده آماده‌سازی شد.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان نیز در حاشیۀ این بازدید با اشاره به تاریخچۀ این مجموعه گفت: حدود 32 سال پیش، ساختِ کارخانۀ تولید «تور و طناب» در فضایی به مساحت 6000 مترمربع برنامه‌ریزی شد که در آن مقطع ساختمان‌های مورد نیاز و سولۀ کارخانه ساخته شد، اما به‌دلیل مشکلاتی، این کارخانه فعال نشد.

محمد جهانشاهی با بیان اینکه این کارخانه تاکنون نیز غیرفعال بوده است، گفت: در راستای کاهش معضلات حاشیه‌نشینی به‌ویژه در «شهرک صنعتی»، ازسوی مدیریت شهری مذاکرات با مالکان این مجموعه شروع شده تا در قالب برنامۀ مشارکتی، به رفع کمبودهای این محله از شهر کرمان کمک کند.

مدیران شهرداری


معاون برنامه ریزی

مسعود محمدی قرد

معاون شهرسازی

مهندس وحدتی


معاون خدمات شهری

مهندس عسکری


معاون فنی و عمرانی

مهندس قربانی


سرپرست معاونت مالی و اقتصادی

مهدیه پارسا

Go to top